2024. szeptember 07. | 14:31

Hírek, liturgikus rend – 2024. szeptember 8.

Mai vasárnap Mária-köszöntő imádságra várjuk szeretettel a híveket és a bérmálkozókat a plébánia udvarára, 17 órakor.

Szombaton sümegi kirándulást szervezünk, indulás a 9.14 órai vonattal. Ezen a napon a bérmálkozói felkészítő elmarad, helyette a sümegi kirándulásra várjuk a fiatalokat. Gyülekező 9 órakor a vasútállomáson.
Az esti szentmise ezen a napon elmarad.

Előre hirdetjük:

Októbertől elindul plébániánk ingyenes segítő szolgálata, a József-mester, melyben különféle szolgálatok önkéntes felajánlását várjuk. Az felajánlott szolgálat lehet pl. szállítás, fizikai munka, betegápolás, élelmiszer-felajánlás, bevásárlás, takarítás vagy bármi, amiben a szolgálatot felajánló tud segítségünkre lenni. A szolgálatok koordinációs felelőse Szökrény Lajosné, aki októbertől minden csütörtökön a plébánia nyitvatartási ideje alatt (14-től 17 óráig) megtalálható vagy telefonon elérhető.

Október 23-tól 27-ig tartó medjugorjei zarándoklatot szervezünk, melyre már lehet jelentkezni a plébánián, nyitvatartási időben, a 30.000 Ft utazási költség befizetésével. További részletek a plébánián és hamarosan honlapunkon, illetve a Facebook-eseményeinknél.

Szeptember 8., vasárnap – Évközi 23. vasárnap

8 óra, szentmise (palini kápolna)
10 óra, szentmise: † Erzsébet és Antal, szülők
17 óra, Mária-köszöntő (plébánia)